Jolanta Márvány-Roztoczyńska

O mnie

Znam prawo, umiem uczyć języka i rozumiem potrzeby prawników. NAUCZĘ CIĘ LEGAL ENGLISH!

legal english moją pasją

Moja ścieżka zawodowa

Zawsze lubiłam się uczyć. Na studiach pasjonowałam się prawem cywilnym i naprawdę myślałam, że kiedyś zostanę sędzią. Wszystko zmienił pobyt naukowy w Oxfordzie i Szkoła Prawa Amerykańskiego. Odkąd „odkryłam” LEGAL ENGLISH, nie było już odwrotu: zostałam certyfikowaną nauczycielką języka angielskiego dla dorosłych. 

Od lat pasjonuję się juryslingwistyką i przekładem prawniczym. Jestem zwolenniczką tzw. prostego języka (Plain language), który sprzyja efektywnej komunikacji. Nieustannie się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem członkiem Europejskiego Stworzyszenia Nauczycieli Legal English (EULETA). Do tej pory pracowałam w pięciu krajach świata, a wśród moich klientów są renomowane kancelarie prawne w Polsce i za granicą. 

Moim celem jest tworzenie szkoleń z Legal English  na najwyższym poziomie, tak,  aby moi klienci mogli wykonywać swoją pracę PO ANGIELSKU – profesjonalnie i ze zdrową pewnością siebie. 

PRAWNICZKA

LEKTORKA

JURYSLINGWISTKA

Szukasz indywidualnego kursu Legal lub Business English?

LEGAL ENGLISH NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i odbierz PREZENT! Wskazówki o tym jak SKUTECZNIE uczyć się specjalistycznego języka i… o tym, jak to robić z głową.

Przewiń do góry